Kimlik numaranızı ve Doğum tarihinizi yazarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Şartnameler KVKK ve Kursiyer aydınlatma metnini içermektedir. Kayıt olmadan önce şartnameyi okumanızı ve kayıt esnasında oyanlamanız gerektiğini unutmayınız.

İstenilen Evraklar Online olarak yapmış olduğunuz başvurunun onaylanması için gerekli evraklar belirtilmiştir.

Sisteme başarlı giriş yaptığınızda daha önce sistemimize kayıt olmadıysanız ilk olarak bu kayıt formuna yönlendirilirsiniz.

Bu ekranda belirtmiş olduğunuz beyanlara göre kurs tercihinizde bulunacağınız için lütfen kayıt formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurunuz.

T.C Kimlik No, Adınız ve Soyadınız sistem tarafından otomatik olarak doldurulmaktadır. Email ve GSM no doğru girmeniz gerekmektedir. Kurslar hakkında bilgilendirme email adresinize veya GSM numaranıza gönderilmektedir. GSM numaranızı girdinizde lütfen gerekli doğrulama işlemini gerçekleştiriniz. Engel Durumunuz kurs tercihi işleminde dikkate alınmaktadır ve kurs merkezinin durumu ve eğişim şartlarına göre engel durumu belirlenmektedir.

Eğitim Durumu, Mezuniyet Durumu ve Çalışma Durumu kurs tercihinde dikkat edilen şartlar arasında olduğundan lütfen gerekli bilgileri doğru bir şekilde işaretleyiniz. Okul bilgisi ve Mesleğiniz gerekli ihtiyaçlar doğrulsunda dikkate alınan hususlardır.

Belediyemiz ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyorsanız adres bölümü güvenlik açısından gözükmemektedir. İkametgahınız ilçe sınırları dışında ise adres bilgisi gözükmektedir ve doldurulması zorunlu alanlardandır. Kurs tercihi işlemlerinde dikkate alınmaktadır.

Acil durum gerektiren durumlarda ulaşmamız gereken kişiyi belirtmeniz önem arz etmektedir. Ayrıca zorunluluk haline gelen Hes Kodu alanını doldurmanız gerekmektedir. Hes Kodunu nasıl temin etmeniz gerektiren yardım linki üzerinden gerekli adımlar ile Hes kodunuzu alabilirsiniz.

 1. Branşlara ait alanların bulunduğu kategori yapısıdır.
 2. Branş alanlarına bağlı olarak listelenmektedir. Default olarak tüm branşlar listelenmektedir. Branşları daraltmak isterseniz branş alanı seçimine göre daraltabilirsiniz.
 3. Beyoğlu Belediyesinin hizmet sunduğu tüm kurs merkezlerini/İş birliğini listelemektedir.
 4. Default olarak tüm günler listelenmektedir. İsterseniz eğitim almak istediğiniz günleri seçerek listede arama yapabilirsiniz.
 5. Eğitim tipi seçimi yaparak Yüz Yüze veya Uzaktan Eğitim şeklinde eğitim tercihi yapabilirsiniz.
 6. Sol panelden seçimlerinizi işleme almak için filtreleme butonunu kullanabilirsiniz.
 7. Liste sayısını ve kaç sayfa listeleme yapıldığını göstermektedir. Default olarak her sayfada 25 kayıt listelenmektedir.
 8. Eğitim listesinin tercih durumunu göstermektedir. Kontenjan dolmadı ise Başvuru Yap, kontenjan doldu ise Kapalı butonu gelmektedir.
 9. Eğitim merkezini göstermektedir.
 10. Eğitimin adını göstermektedir.
 11. Kursun numarasını göstermektedir.
 12. Eğitimin toplam kaç saat olduğunu göstermektedir.
 13. Eğitimin başlama tarihini göstermektedir.
 14. Eğitimin bitiş tarihini göstermektedir.
 15. Eğitimin günlerini göstermektedir.
 16. Eğitimin tanıtımı, başvuru şartlarını göstermektedir.

Tercih işleminde bulunmuş olduğunuz eğitimler listelenmektedir. Tercihte bulunduğunuz başvuruyu silebilirsiniz. Not: Tercihiniz kurs merkezi yötecisi tarafından kesin kayıta alındığında kurs tercihinizi silemezsiniz. Ayrıca tercihinizi sildiğinizde sıranız kaybolacaktır. Tekrar aynı kursu tercih ederseniz yeni sıra numarası ile kaydınız alınacaktır.

Geçmiş yıllarda almış olduğunuz eğitimler listelenmektedir. Eğitimi başarı ile tamamlayan öğrencilere Beyoglu Belediyesi tarafından katılım belgesi verilmektedir. Belge yazdır butonuna tıklayarak online olarak belgenizi alabilirisiniz.